Serwis Lublin.eu używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Partycypacyjne projektowanie i wykonywanie przestrzeni publicznych w Lublinie

13.06.201714:46

Znamy trzeciego wykonawcę, który przygotuje, wspólnie z mieszkańcami Lublina, projekt zielonej przestrzeni skweru przy ul. Jagiełły w Lublinie w dzielnicy Felin. Projekt wraz z kompletną dokumentacją wykona Fundacja Możesz Więcej. Osobami odpowiedzialnymi za to zadanie będą Michał i Ewelina Gdak, architekci, współpracownicy Instytutu Dizajnu w Kielcach.

Przypominamy, że park kieszonkowy przy ul. Cyruliczej wykona Fundacja Krajobrazy, natomiast koncepcję dla Słomianego Rynku przygotuje Fundacja Teren Otwarty.

Te trzy realizacje są efektem uruchomienia w Lublinie działań partycypacyjnych takich jak Zielony Budżet Obywatelski oraz inicjatywa lokalna.

Obecnie trwają konsultacje dotyczące zasad drugiej edycji Zielonego Budżetu Obywatelskiego. Zachęcamy do przesłania swoich uwag na adres: . Czekamy na nie do 25 czerwca. Zapraszamy ponownie na spotkanie otwarte w tej sprawie, 20 czerwca, godz. 17:00, Biuro Partycypacji Społecznej, ul. Bernardyńska 3, sala 104. Miejsce spotkania jest dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością

Zgłoś problem

X

Zauważyłeś niepoprawne działanie strony lub nieaktualne dane? Zgłoś to korzystając z poniższego formularza.

(wpisz wynik słownie)