W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Sprawdź, gdzie głosujesz

10.07.202012:56

Sprawdź, gdzie głosujesz:

Zgodnie z postanowieniem Komisarza Wyborczego w Lublinie, zmieniła się siedziba obwodowej komisji wyborczej nr 104 w Lublinie. W ponownym głosowaniu w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, które odbędzie się 12 lipca, na siedzibę obwodowej komisji wyborczej nr 104 wyznaczono Szkołę Podstawową nr 16 im. Fryderyka Chopina, przy ul. Poturzyńskiej 2.

Powyższa zmiana dotyczy mieszkańców ulic: Baletowa, Barcickiego, Bołbotta, Dereckiego, Gołębiewskiego, Halickiego, Króla Rogera, Melomanów, Noskowskiego, Operowa, Raginisa, Staczyńskiego, Zelwerowicza oraz Harnasie (strona nieparzysta, numery od 1 do 7) i Koncertowa (strona nieparzysta, numery od 21 do 25 i strona parzysta od numeru 4 do końca).

Przypominamy również, że wyborcy mogą sprawdzić, gdzie głosują, poprzez aplikację Geoportal: www.geoportal.lublin.eu oraz na stronie Państwowej Komisji Wyborczej: www.wybory.gov.pl.

Więcej informacji o nadchodzących wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2020 znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej.