W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Urząd Miasta Lublin czeka przeprowadzka

Urząd Miasta Lublin czeka przeprowadzka
27.11.201909:45

Do pomieszczeń znajdujących się w budynku przy Spokojnej 2 planowane jest przeniesienie Wydziału Spraw Administracyjnych, Wydziału Zdrowia i Profilaktyki, Urzędu Stanu Cywilnego i Biura Obsługi Inwestorów. Zostaną również przygotowane pomieszczenia dla radców prawnych obsługujących poszczególne wydziały oraz pracowników administracyjnych i obsługi tych wydziałów.

W trosce o komfort i wygodę klientów Urzędu, w wydziałach prowadzących obsługę, zaplanowano cztery poczekalnie. Budynek przy ul. Leszczyńskiego 20 zostanie rozebrany, a na jego miejscu Urząd wybuduje nowy biurowiec.

Wstępna koncepcja nowego budynku zakłada powstanie nowoczesnej przestrzeni biurowej o łącznej powierzchni użytkowej około 13,8 tys. m2, w tym ok. 6,3 tys. m2powierzchni biurowej. Więcej o projekcie pod linkiem, w tym miejscu.