W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wystawa malarstwa artystów Pracowni Kultury Tatary w Galerii Ratusz

Wystawa malarstwa artystów Pracowni Kultury Tatary w Galerii Ratusz
03.08.202108:38

Galeria Ratusz zaprasza do zwiedzania wystawy malarstwa olejnego oraz akwareli artystów amatorów działających w ramach Grupy Twórczej Pracowni Kultury Tatary w Lublinie. Ekspozycję po wcześniejszym umówieniu można zobaczyć do 31 sierpnia w Ratuszu.

Grupa Twórcza Pracowni Kultury Tatary powstała z inicjatywy uczestników w 2011 roku i działa nieprzerwanie do dziś w Pracowniach Kultury Tatary – filii DDK „Bronowice”. Członkami grupy są artyści amatorzy, miłośnicy i pasjonaci sztuki. Podczas zajęć poznają oni różne techniki artystycznego wyrazu, w tym malarstwo olejne, akwarelę i techniki graficzne, jednak ich pasją jest malarstwo sztalugowe. Wystawa jest okazją do zaprezentowania twórczości grupy, wszystkim pasjonatom malarstwa. Pracownie Kultury Tatary to istniejąca od 2003 roku pierwsza filia Dzielnicowego Domu Kultury „Bronowice”.

Zwiedzanie wystawy można umawiać telefonicznie pod nr 81 466 1915, w godzinach 7.30-15.30.