W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zmiany w obsłudze mieszkańców

Zmiany w obsłudze mieszkańców
18.05.202210:01

Od najbliższego poniedziałku (23 maja) Biura Obsługi Mieszkańców oraz Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Lublin zmieniają godziny pracy. W poniedziałki i wtorki obsługa mieszkańców we wszystkich BOM-ach będzie odbywała się od 7.45 do 16.45, natomiast w Wydziale Komunikacji w godzinach 7.45-16.30. W pozostałe dni tygodnia obsługa pozostaje na dotychczasowych zasadach. Zmiany obejmą również Wydział Spraw Administracyjnych, Urząd Stanu Cywilnego oraz Biuro Miejskiego Rzecznika Konsumentów.

Ponadto, od dzisiaj (18 maja) wznowiono pracę Biura Obsługi Mieszkańców przy ul. Kleeberga 12a. W związku z tym, w sytuacji gdy wnioski złożono w tym BOM-ie, odbiór dowodów osobistych jest możliwy już w tej lokalizacji.

Aktualnie do dyspozycji mieszkańców jest pięć BOM-ów: przy ul. Wieniawskiej 14, ul. Filaretów 44, ul. Szaserów 13-15, ul. Kleeberga 12a oraz ul. Wolskiej 11.