W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zmiany w obsłudze mieszkańców

Zmiany w obsłudze mieszkańców
07.02.202307:55

Aktualnie do dyspozycji mieszkańców Lublina jest pięć Biur Obsługi Mieszkańców: przy ul. Wieniawskiej 14, ul. Filaretów 44, ul. Szaserów 13-15, ul. Kleeberga 12a oraz ul. Wolskiej 11. Od 1 lutego zmieniają się godziny pracy i obsługi w BOM-ach:

  • w poniedziałki w godz. 7.45-16.45,
  • w pozostałe dni tygodnia – wtorki, środy, czwartki i piątki w godz. 7.45-15.15.

 W takich samych godzinach będą funkcjonowały również Biuro Miejskiego Rzecznika Konsumentów, Referat informacji i obsługi przedsiębiorców Wydziału Spraw Administracyjnych oraz stanowisko ds. rejestracji zgonów w Urzędzie Stanu Cywilnego.

W związku ze zmianami godzin obsługi klientów, punkt kasowy znajdujący się w budynku przy ul. Wieniawskiej 14 będzie czynny w poniedziałki od 7.45 do 16.30 oraz od wtorku do piątku w godz. 7.45-15.00. Mieszkańcy Lublina nadal będą mogli opłacić wymagane przez Urząd wszelkie należności administracyjne i skarbowe w opłatomatach, czyli kasach automatycznych znajdujących się we wszystkich Biurach Obsługi Mieszkańców i Wydziale Komunikacji. Dodatkowo, wpłat na rachunki bankowe Urzędu Miasta Lublin można dokonywać we wszystkich placówkach Banku Pekao SA zlokalizowanych w granicach administracyjnych miasta Lublin bez dodatkowych opłat i prowizji oraz za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej.

Nowe godziny obsługi mieszkańców zaczną obowiązywać od 1 lutego.