W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Zwycięstwo drużyny Miasta Lublin w Turnieju o Puchar LITPOLUKRBRIG

13.09.201912:52

W rozegranym w środę (11 września) na obiekcie Avii Świdnik Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dowódcy Brygady LITPOLUKRBRIG, bezapelacyjnie zwyciężyła reprezentacja Miasta Lublin, pokonując w finale ekipę Państwowej Straży Granicznej w Dorohusku 4:0. Turniej był częścią oficjalnych uroczystości związanych z 4. rocznicą utworzenia LITEWSKO-POLSKO-UKRAIŃSKIEJ BRYGADY IM. WIELKIEGO HETMANA KONSTANTEGO OSTROGSKIEGO.

Nasza ekipa w całym turnieju nie doznała porażki i nie straciła żadnej bramki, aczkolwiek wszystkie nasze mecze były bardzo wyrównane i zacięte, włącznie z finałem, którego wynik końcowy mógłby mylnie sugerować, że było łatwo. Koronę króla strzelców turnieju zdobył nasz zawodnik - Marcin Dalentka.

Warto dodać, że nasz bramkarz Kamil Czapczyński nie puścił w turnieju żadnej bramki i był zdecydowanie najlepszym bramkarzem zawodów. Poziom turnieju był bardzo wyrównany i stał na wysokim poziomie zarówno sportowym jak i organizacyjnym.
Wyniki naszej drużyny:

 • Miasto Lublin - Komenda Miejska Policji w Lublinie 1:0
 • Miasto Lublin - Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie 0:0
 • Miasto Lublin - Starostwo Powiatowe w Świdniku 1:0
 • Miasto Lublin - 19 Brygada Zmechanizowana 1:0
 • Miasto Lublin - 2 Brygada Obrony Terytorialnej w Lublinie 1:0
 • Miasto Lublin - Państwowa Straż Graniczna Dorohusk  4:0

Klasyfikacja końcowa turnieju:

 1. Miasto Lublin
 2. Państwowa Straż Graniczna Dorohusk
 3. Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie
 4. Urząd Miasta Świdnik
 5. 2 Brygada Obrony Terytorialnej w Lublinie
 6. LITPOLUKRBRIG
 7. Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego
 8. Komenda Miejska Policji w Lublinie
 9. Lubelski Urząd Wojewódzki
 10. Starostwo Powiatowe w Świdniku
 11. 19 Brygada Zmechanizowana
 12. ABW Delegatura Lublin

Naszą drużynę reprezentowali następujący pracownicy:

 1. Kamil Czapczyński (AB)
 2. Tomek Tkaczyk  (BK)
 3. Łukasz Pilipczak  (KM)
 4. Radek Herman  (SA)
 5. Paweł Birut (AK)
 6. Sławek Łukowski  (ZDM)
 7. Łukasz Sulowski  (FE)
 8. Piotrek Rój  (ZDM)
 9. Jarek Walęciuk  (FE)
 10. Tomek Gawęda  (GK)
 11. Marcin Dalentka  (DPS JPII)
 12. Krzysiek Buczyński  (OI)