Serwis Lublin.eu używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.Zamknij

Konkurs na pracę dyplomową

VIII edycja konkursu na najlepszą pracę dyplomową

Zachęcamy do wzięcia udziału w VIII edycji Konkursu na najlepszą pracę dyplomową. Przyjmujemy prace: licencjackie, magisterskie, inżynierskie oraz doktoranckie z zakresu szeroko rozumianego rozwoju gospodarczego Lublina, obronione na dowolnej uczelni i kierunku studiów, nie wcześniej niż w 2014 r. Termin zgłoszeń upływa 15 września 2017 r.

W konkursie przewidziane są dwie kategorie: jedna dla autorów prac licencjackich, magisterskich i inżynierskich oraz druga dla autorów prac doktoranckich. W każdej z kategorii przyznana zostanie nagroda główna w wysokości 6000 złotych oraz maksymalnie trzy wyróżnienia, każde w wysokości 2000 złotych. Dodatkowo dla autorów najlepszych projektów przewidziane są staże w UM Lublin. Zwycięskie prace mają szansę dotrzeć do szerokiego grona odbiorców oraz wpłynąć na rozwój miasta i działania samorządu. Uroczyste ogłoszenie zwycięzców odbędzie się podczas Gali Przedsiębiorczości 2017.

Jeżeli obroniłeś/łaś pracę dyplomową dotyczącą Lublina nie trzymaj jej w szufladzie i pokaż ją nam! Jeżeli jesteś studentem i masz innowacyjny pomysł na rozwój Lublina oraz na to jak podnieść jego konkurencyjność napisz o tym swoją pracę dyplomową i weź udział w konkursie! Poza cenną i prestiżową nagrodą, Twoja praca ma szansę dotrzeć do szerokiego grona odbiorców oraz mieć realny wpływ na rozwój Lublina i działania Urzędu Miasta. Podczas zbierania materiałów możesz liczyć na wsparcie Urzędu Miasta Lublin.

Osoba do kontaktu w sprawie pytań związanych z Konkursem:

Oliwia Wójtowicz
tel.: 81 466 25 12
e-mail:

Prace konkursowe wraz z załącznikami oraz formularzem zgłoszeniowym, streszczeniem pracy i potwierdzeniem obrony należy dostarczyć osobiście lub nadesłać pocztą na adres:

Urząd Miasta Lublin
Wydział Strategii i Obsługi Inwestorów
pl. Litewski 1
20-80 Lublin

z dopiskiem: „Konkurs - praca dyplomowa”

Prace można także dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej (inwestorzy@lublin.eu), pod warunkiem zaopatrzenia formularza zgłoszeniowego w bezpieczny podpis elektroniczny weryfikowany ważnym kwalifikowanym certyfikatem oraz za pośrednictwem elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (ePUAP) pod warunkiem zaopatrzenia formularza zgłoszeniowego w bezpieczny podpis elektroniczny weryfikowany ważnym kwalifikowanym certyfikatem lub podpisania profilem zaufanym ePUAP (szczegóły w regulaminie):

Konkurs Prezydenta Miasta Lublin na najlepszą pracę dyplomową poświęconą rozwojowi gospodarczemu miasta ma wieloletnią tradycję i prowadzony jest od 2010 r. Celem konkursu jest zwiększenie zainteresowania studentów zagadnieniami związanymi z szeroko rozumianym rozwojem lokalnym, głównie w kontekście gospodarczym, społecznym, kulturowym i środowiskowym oraz zachęcenie studentów do podejmowania tej tematyki w swojej pracy badawczej.

Do pobrania

Regulamin konkursu Prezydenta Miasta Lublin na najlepszą pracę dyplomową poświęconą tematyce rozwoju gospodarczego miasta.pdf
Regulamin konkursu Prezydenta Miasta Lublin na najlepszą pracę dyplomową poświęconą tematyce rozwoju gospodarczego miasta
Formularz zgłoszeniowy do konkursu.pdf
Formularz zgłoszeniowy do konkursu

VII edycja konkursu na najlepszą pracę dyplomową rozstrzygnięta!

VI edycja Konkursu Prezydenta Miasta na najlepszą pracę dyplomową poświęconą tematyce rozwoju gospodarczego miasta

V edycja Konkursu Prezydenta Miasta na najlepszą pracę dyplomową poświęconą tematyce rozwoju gospodarczego miasta

IV edycja Konkursu Prezydenta Miasta na najlepszą pracę dyplomową poświęconą tematyce rozwoju gospodarczego miasta

III edycja Konkursu Prezydenta Miasta na najlepszą pracę dyplomową poświęconą tematyce rozwoju gospodarczego miasta

II edycja Konkursu Prezydenta Miasta na najlepszą pracę dyplomową poświęconą tematyce rozwoju gospodarczego miasta

I edycja Konkursu Prezydenta Miasta na najlepszą pracę dyplomową poświęconą tematyce rozwoju gospodarczego miasta

VI edycja konkursu Prezydenta Miasta Lublin na najlepszą pracę dyplomową poświęconą tematyce rozwoju gospodarczego miasta rozstrzygnięta!

Logo gospodarcze Miasta Lublin inspiruje biznes

Nasze projekty

Zgłoś problem

X

Zauważyłeś niepoprawne działanie strony lub nieaktualne dane? Zgłoś to korzystając z poniższego formularza.

Captcha*

Ile to jest sześć dodać trzy?

(wpisz wynik liczbowo)