З 1 червня місто Люблін призупиняє діяльність Центру допомоги громадянам України за адресою вул. Львівська 11. Це пов'язано зі зниженням інтересу громадян України до адміністративних послуг.
До послуг громадян України залишається Центр допомоги громадянам України на вул. Земборжицька 88, який працює з понеділка по п’ятницю з 7.45 до 15.15. Пункт надає комплексні адміністративні послуги для біженців, в тому числі є 6 вікон обслуговування для присвоєння номера PESEL, 4 вікна для муніципального центру допомоги сім’ї та 2 вікна для міського центру зайнятості. При вирішенні офіційних справ громадяни України можуть скористатися допомогою україномовних та російськомовних перекладачів. Також пункт обладнано дитячим куточком та місцем для мами з дитиною.
З 1 червня також зміняться правила користування зоною платного паркування для громадян України. Нагадуємо, що нульовий тариф за паркування автомобіля в зоні платного паркування (ЗПП) для громадян України діє до кінця травня. З 1 червня користування міськими автостоянками можна здійснювати після сплати збору, згідно з чинним прейскурантом.
Громадяни України як і раніше можуть безкоштовно їздити громадським транспортом. Ця пільга діятиме до кінця червня.