Serwis Lublin.eu używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.Zamknij

Projekty sportowe realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017

"Pokochaj bieganie w Lublinie"
Jest doskonałą propozycją aktywnego spędzania wolnego czasu poprzez Pokochaj bieganie w Lubliniebieganie, które jest najprostszą formą ruchu. Otwarta formuła, spójne, ale niezależne od siebie elementy powodują, że może z niego skorzystać każdy mieszkaniec Lublina zarówno dziecko, osoba dorosła jak również senior; osoby rozpoczynające przygodę z aktywności fizyczną jak też biegacze z długim stażem treningowym. Projekt zakłada organizację cyklu biegów ulicznych dla dorosłych oraz dla dzieci i młodzieży, otwarte, cotygodniowe treningi dla mieszkańców Lublina oraz stworzenie  portalu interaktywnego dla biegaczy, który będzie jednocześnie platformą wymiany doświadczeń, nabywania nowych umiejętności, jak również nawiązywania nowych przyjaźni. Więcej informacji o projekcie oraz o aktualnych wydarzeniach sportowych znajduje się na stronie www.maraton.lublin.eu

Aktywny Uczeń
Aktywny Uczeń - banerProjekt ten zakłada prowadzenie zajęć sportowo – rekreacyjnych skierowanych do uczniów lubelskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zajęcia prowadzone będą w różnych dyscyplinach sportowych m.in. narciarstwo, wspinaczka, squash, pływanie, paintball oraz zajęcia na trampolinach.

Aktywny Lublin. Zajęcia sportowe dla dzieci i dorosłych – darmowe treningi z instruktorami
Aktywny Lublin banerProjekt zakłada zorganizowanie w centrum Lublina zajęć sportowych dla mieszkańców. W każdym miesiącu od lutego do listopada odbywać się będą treningi, prowadzone przez instruktorów na lubelskich obiektach sportowych. Mogą w nich uczestniczyć osoby w każdym wieku (dzieci, młodzież, dorośli, seniorzy). Zajęcia zostały podzielone na różne dyscypliny (sporty zespołowe i indywidualne), zróżnicowane pod względem grup wiekowych. Celem projektu jest stworzenie możliwości aktywnego spędzania czasu dla mieszkańców całego Lublina, bez konieczności ponoszenia kosztów.

Aktywny Student
Aktywny Student banerProjekt ten zakłada prowadzenie zajęć sportowo – rekreacyjnych skierowanych dla studentów lubelskich uczelni. Cykl zajęć sportowych odbywa się będzie w ciągu dwóch semestrów – letni (od 19 lutego do czerwca 2017 r.) oraz zimowy – (od października do grudnia 2017 r.) zajęcia te będą prowadzone w wybranych dyscyplinach na obiektach sportowych wszystkich lubelskich uczelni. Głównym celem projektu jest propagowanie zdrowego stylu życia, jak również popularyzacja sportu jako bezpiecznego sposobu spędzania wolnego czasu dla studentów oraz integrację środowiska studenckiego poprzez sport.

Zapisy internetowe na zajęcia Aktywnego Lublina, Aktywnego Ucznia oraz Aktywnego Studenta możliwe są z tygodniowym wyprzedzeniem. Rezerwacja miejsc odbywa się poprzez stronę. W poszczególnych zakładkach, po wybraniu dyscypliny wyświetlają się listy zajęć z terminami i dostępnymi miejscami. Serdecznie zapraszamy!

Zgłoś problem

X

Zauważyłeś niepoprawne działanie strony lub nieaktualne dane? Zgłoś to korzystając z poniższego formularza.

Captcha*

Ile to jest trzy - jeden?

(wpisz wynik liczbowo)