Serwis Lublin.eu używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.Zamknij

Budżet obywatelski: Aktywny Lublin i Aktywny Student

W drugim tygodniu lutego rozpoczęły się zajęcia sportowo-rekreacyjne w ramach projektu "Aktywny Student" i "Aktywny Lublin" realizowane ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin.

Aktywny Student Baner AKTYWNY_STUDENT
Projekt ten zakłada prowadzenie zajęć sportowo – rekreacyjnych skierowanych dla studentów lubelskich uczelni. Cykl zajęć sportowych odbywa się będzie w ciągu dwóch semestrów – letni (od stycznia do czerwca 2016 r.) oraz zimowy – (od października do grudnia 2016 r.) zajęcia te będą prowadzone w wybranych dyscyplinach na obiektach sportowych wszystkich lubelskich uczelni. Głównym celem projektu jest propagowanie zdrowego stylu życia, jak również popularyzacja sportu jako bezpiecznego sposobu spędzania wolnego czasu dla studentów oraz integrację środowiska studenckiego poprzez sport.

Zapisy internetowe na zajęcia są możliwe na tydzień przed, a wygasają na 3 godziny przed ich rozpoczęciem. Zapis internetowy traci ważność w momencie rozpoczęcia zajęć. W przypadku wolnych miejsc jest możliwość zapisu - tuż przed rozpoczęciem zajęć, bezpośrednio u instruktora. W zajęciach organizowanych przez daną uczelnię pierwszeństwo mają studenci tej uczelni.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest posiadanie aktualnej legitymacji studenckiej oraz ważnego ubezpieczenia NNW lub posiadanie aktualnej legitymacji ISIC AZS (zawiera ubezpieczenie NNW). Zajęcia są nieodpłatne i mogą w nich uczestniczyć studenci wszystkich lubelskich uczelni.

Aktywny Lublin. Zajęcia sportowe dla dzieci i dorosłych – darmowe treningi z instruktorami Baner AKTYWNY_LUBLIN
Projekt zakłada zorganizowanie w centrum Lublina zajęć sportowych dla mieszkańców. W każdym miesiącu od lutego do listopada odbywać się będą treningi, prowadzone przez instruktorów na lubelskich obiektach sportowych. Będą mogły w nich uczestniczyć osoby w każdym wieku (dzieci, młodzież, dorośli, seniorzy). Zajęcia zostaną podzielone na różne dyscypliny (sporty zespołowe i indywidualne), które będą zróżnicowane pod względem grup wiekowych. Celem projektu jest stworzenie możliwości aktywnego spędzania czasu dla mieszkańców całego Lublina, bez konieczności ponoszenia kosztów.

Rezerwacja miejsc odbywa się poprzez stronę. W poszczególnych zakładkach, po wybraniu dyscypliny wyświetlają się listy zajęć z terminami i dostępnymi miejscami. Serdecznie zapraszamy!

Wykaz dyscyplin i listy zajęć znajdują się na stronie projektu.

Zgłoś problem

X

Zauważyłeś niepoprawne działanie strony lub nieaktualne dane? Zgłoś to korzystając z poniższego formularza.

Captcha*

Ile to jest 8 - 4?

(wpisz wynik słownie)