W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknięcie obiektów sportowych w Lublinie

Zamknięcie obiektów sportowych w Lublinie
11.03.202012:39

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa wszystkie obiekty zarządzane przez MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie zostają zamknięte do odwołania od dziś, tj. od środy 11 marca, od godz. 15:00.

Zamknięte zostają baseny: Aqua Lublin, CSR Łabędzia i Strefa H2O; siłownia FitGym Complex, Saunarium Aqua Lublin oraz lodowisko Icemania. Dla klientów indywidualnych i komercyjnych zamknięte zostają również: Hala Globus, Hala im. Z. Niedzieli, stadion Arena Lublin, Stadion Lekkoatletyczny, stadion żużlowy przy Al. Zygmuntowskich.

Z powyższych obiektów będą korzystały jedynie kluby sportowe, które będą prowadziły własne, zamknięte dla osób postronnych treningi.

Odwołane zostają zajęcia prowadzone w obiektach MOSiR: aquafitness, kursy nauki pływania, zajęcia fitness czy treningi biegowe.

Wszystkie karnety i Sportkarty będą miały wydłużony termin ważności o liczbę dni, w czasie których obiekty będę niedostępne.