W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Formularz zgłoszenia projektu

Formularz zgłoszenia projektu
25.04.201708:40

Zapraszamy do zapoznania się z nowym formularzem zgłoszenia wniosku do Budżetu Obywatelskiego. W tym roku nie będziemy musieli dołączać do niego listy osób popierających projekt.

Ta zmiana uprości całą procedurę. Zgłoszenie w wersji elektronicznej, wzorem lat ubiegłych będzie można wypełnić na stronie www.obywatelski.lublin.eu. Nabór wniosków ruszy w piątek, 28 kwietnia 2017 roku o godzinie 8, a zakończy się w środę 31 maja o godz. 18.

Zmiany dotyczą także wartości projektów: mały będzie zamykał się w granicach 25 000 zł – 300 000 zł, duży: 300 001 zł – 1 200 000 zł. Duży projekt będzie mógł mieć wyłącznie charakter inwestycyjny, a do kosztorysu konieczne bedzie wpisanie  przygotowania dokumentacji projektowej. Szacunkowo stanowi ona około 5 % wartości planowanych prac.

Ogłoszenie o rozpoczęciu w Lublinie procedury Budżetu Obywatelskiego zostanie opublikowane 28 kwietnia 2017 r. Z dniem tym ruszy strona internetowa www.obywatelski.lublin.eu, za pomocą której będzie można złożyć projekt do Budżetu Obywatelskiego.

 

Pliki do pobrania

Facebook Obywatelski Lublin