W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konsultacje projektów do Budżetu Obywatelskiego

Konsultacje projektów do Budżetu Obywatelskiego
08.05.201711:23

W tym tygodniu zapraszamy wszystkich zainteresowanych na serię spotkań konsultacyjych tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego w Lublinie.

Rozpoczynamy poniedziałkowym spotkaniem, w czasie którego porozmawiać będzie można z pracownikami Biura Partycypacji Społecznej o wszystkim co dotyczy Budżetu Obywatelskiego w Lublinie. Dwa dni później każdy mieszkaniec i każda mieszkanka planujący złożenie do Budżetu Obywatelskiego projektu zawierającego elementy infrastruktury pieszej, rowerowej (skróty rowerowe, drogi i pasy rowerowe, parkingi rowerowe, stacje naprawcze itp.), zieleni miejskiej będzie mógł porozmawiać o szczegółowych rozwiązaniach z Hanną Pawlikowską, Miejską Architekt Zieleni oraz z pracownikami Zespołu Mobilności Aktywnej Urzędu Miasta.

Szczegółowy daty i miejsca spotkań:

Otwarte spotkanie konsultacyjne - poniedziałek 8 maja 2017 r. o godzinie 17:00 w Biurze Partycypacji Społecznej ul. Bernardyńska 3, I piętro, pok. 104.

Konsultacje rowerowe - środa 10 maja 2017 r. w godzinach 15:30-18:00 w Biurze Partycypacji Społecznej ul. Bernardyńska 3, I piętro, pok. 109.

Konsultacje dotyczące zieleni w mieście - środa 10 maja 2017 r. w godzinach 15 - 17 w Biurze Partycypacji Społecznej ul. Bernardyńska 3, I piętro, pok. 109.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby.
 

Facebook Obywatelski Lublin