W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ostatni dzień na odwołania - 11 lipca

Ostatni dzień na odwołania - 11 lipca
11.07.201908:51

W czwartek 11 czerwca mija termin składania odwołań od negatywnej oceny projektów z Budżetu Obywatelskiego. Autorzy i autorki, którzy nie zgadzają się z decyzją Zespołu oceniającego o niedopuszczeniu ich pomysłu do głosowania, mogą to zrobić wysyłając pismo mailem na adres obywatelski@lublin.eu, składając je w Biurze Obsługi Mieszkańca lub wysyłając pocztą na adres Urzędu Miasta Lublin.

Zgodnie z uchwałą Rady Miasta Lublin NR 56/III/2019 w sprawie Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin, Prezydent rozpatrzy odwołanie po zasięgnięciu opinii Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin, w terminie 30 dni. Rozstrzygnięcie Prezydenta będzie ostateczne.

Ostateczna lista projektów, które będą poddane pod głosowanie zostanie opublikowana na stronie internetowej Urzędu Miasta Lublin.

Głosowanie odbędzie się w dniach 23 września - 10 października 2019 roku.

Facebook Obywatelski Lublin