W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie w ramach konsultacji Budżetu Obywatelskiego

Spotkanie w ramach konsultacji Budżetu Obywatelskiego
19.11.202112:58

Spotkanie jest częścią odbywających się od 8 listopada konsultacji dotyczących regulaminu kolejnej, 9. edycji Budżetu Obywatelskiego. Na podstawie uwag i opinii mieszkańców do regulaminu mogą być wprowadzone wypracowane w ramach konsultacji zmiany. Do 30 listopada każda zainteresowana osoba może wysłać swoją opinię i uwagi drogą elektroniczną na adres lub pisemnie na adres Biuro Partycypacji Społecznej, ul. Gilasa 3, 20-109 Lublin.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu, które odbędzie się w formule on-line w środę (24 listopada) o godz. 17.00 mogą do niego dołączyć poprzez platformę Zoom klikając w link: https://zoom.us/j/91616815565.

Uprzejmie informujemy, że spotkanie odbędzie się w formule online z jednoczesną transmisją na portalu Facebook. Treść klauzuli informacyjnej znajduje się poniżej. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na przetwarzanie swojego wizerunku, głosu, imienia i nazwiska, uprzejmie prosimy o:

  • wyłączenie kamerki
  • zmianę imienia i nazwiska
  • przekazywanie uwag na czacie

Spotkanie będzie tłumaczone na polski język migowy.

Formularz konsultacyjny, przy użyciu którego należy wysyłać swoje opinie w ramach konsultacji znajduje się również na stronie bip.lublin.eu. Uchwałę w sprawie Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin znajdą Państwo w Dzienniku Urzędowym Województwa Lubelskiego.

Pliki do pobrania

Facebook Obywatelski Lublin