W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wschodni Klaster Innowacji zaprasza do projektu

Wschodni Klaster Innowacji zaprasza do projektu
11.09.201808:15

Wschodni Klaster Innowacji we współpracy z Biurem Partycypacji Społecznej i Fundacją Sempre a Frente zaprasza zaprasza młodzież z województwa lubelskiego do udziału w innowacyjnym projekcie edukacyjnym.

W ramach projektu trzy zespoły młodzieży będą miały za zadanie rozwiązanie konkretnych problemów wyznaczonych przez instytucje z woj. lubelskiego. Każdy z zespołów będzie liczył od 4 do 6 osób i będzie miał 2-3 tygodnie na realizację swojego zadania. Każde z zadań będzie wymagało kreatywności i umiejętności pracy w grupie. Podczas swych prac zespoły będą mogły skorzystać ze wsparcia mentorów i specjalistów w danej dziedzinie, a na zakończenie będą miały przedstawić rozwiązanie danego problemu. Najlepsi uczestnicy otrzymają nagrody za innowacyjność, umiejętność pracy w grupie i zaangażowanie w pracę zespołu.

Celem zadania jest promocja wśród młodzieży z Lublina głosowania na projekty budżetu obywatelskiego. Wschodni Klaster Innowacji poszukuje uczniów i uczennic ostatnich klas szkół średnich z terenu Lublina (min. wiek – 18 lat).

Więcej informacji http://wki.org.pl/zapraszamy-mlodziez-do-udzialu-w-innowacyjnym-projekcie-edukacyjnym/

Facebook Obywatelski Lublin