W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ostatni spacer w ramach projektu „Plan dla Dzielnic”

Ostatni spacer w ramach projektu „Plan dla Dzielnic”
16.10.202311:55

Zapraszamy na ostatni spacer w ramach II etapu projektu „Plan dla Dzielnic”. Tym razem przedstawiciele Miasta spotkają się z mieszkankami oraz mieszkańcami Bronowic i wspólnie omówią w terenie najważniejsze potrzeby tej dzielnicy.

– Spacerem w dzielnicy Bronowice kończymy drugi etap „Planu dla Dzielnic”. W ramach tych spotkań wspólnie z mieszkankami i mieszkańcami odwiedzaliśmy w terenie istotne dla poszczególnych części miasta miejsca i omawialiśmy najważniejsze potrzeby lokalnych społeczności. Jednocześnie kontynuujemy trzeci etap projektu, czyli warsztaty, na których podsumowujemy dotychczasowe rozmowy i opracowujemy założenia do ostatecznego kształtu strategii rozwoju dla każdej dzielnicy Lublina. Serdecznie zapraszam do udziału w spotkaniach wszystkich zainteresowanych rozwojem miasta – mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

Spacer w dzielnicy Bronowice odbędzie się 24 października (wtorek) o godz. 16.30. Trasa opracowana wspólnie z Radą Dzielnicy rozpocznie się przed siedzibą Rady i Zarządu Dzielnicy Bronowice przy ul. Krańcowej 106 i poprowadzi przez ulice: Droga Męczenników Majdanka, Pogodna i Łabędzia. Spotkanie zakończy się około godz. 19.00 w Parku Bronowickim. Wydarzenie ma charakter otwarty i można do niego dołączyć na dowolnym etapie, w lokalizacjach wskazanych na mapie.

Przypominamy także, że do 24 października do godz. 12.00 trwa rekrutacja na warsztaty „Plan dla Dzielnic” dla mieszkanek i mieszkańców dzielnicy Sławin. Spotkanie zaplanowano w środę (25 października) o godz. 17.00 w siedzibie Rady Dzielnicy Sławin w Zespole Szkół nr 12 przy ul. Sławinkowskiej 50. Zapisy prowadzone są poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.plandladzielnic.lublin.eu.

Podczas spacerów i warsztatów istnieje możliwość skorzystania z tłumacza PJM, a potrzebę taką należy zgłosić najpóźniej na 3 dni przed danym wydarzeniem, do godz. 14.00. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 81 466 25 54 lub na adres e-mail: partycypacja@lublin.eu.

Aktualne informacje o projekcie „Plan dla Dzielnic” znajdują się na stronie www.plandladzielnic.lublin.eu.