W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Czas na realizację projektów w ZSTK

Projekt Norweski: Iceland Liechttenstein grants, Norway grants
Czas na realizację projektów w ZSTK
30.11.202211:01

W Zespole Szkół Budowlanych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lublinie 8 listopada odbyło się głosowanie w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego, wzięło w nim udział ponad 550 osób. Zwyciężył projekt ławek na korytarze.
Wyniki wyborów SBO:

  1. Twój korytarz - Twoja ławka - 283 głosy;
  2. strefa relaksu - 203 głosy;
  3. rolety - 71 głosów.

W ramach zwycięskiego projektu "Twój korytarz - Twoja ławka" zakupione zostaną ławki na korytarze, po 2 na piętro. Można było głosować również na strefę relaksu (pufy) oraz rolety do świetlicy. Projekt ma zostać zrealizowany do 21 grudnia 2022 r.

Konkurs Rozwój samorządności uczniowskiej w Lublinie - Szkolne Budżety Obywatelskie – druga edycja realizowany jest w ramach inicjatywy bilateralnej "Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności", finansowanej ze środków Funduszy EOG i Funduszy Norweskich.