W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Kawa na ławę w ramach SBO w Zespole Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego

Projekt Norweski: Iceland Liechttenstein grants, Norway grants
Kawa na ławę w ramach SBO w Zespole Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego
25.01.202313:22

W Zespole Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego w wyniku głosowania w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego wybrany został projekt duży - "Kawa na ławę" - ławki na korytarze szkolne oraz projekt mały - "Piękno w naszych toaletach" - lustra do łazienek.

W terminie od 15 do 20 listopada 2022 r. trwało głosowanie nad 4 projektami: Kącik relaksu - pufy; Kawa na ławę - ławki na korytarze (połączony z projektem "Ławki"); Piękno w naszych toaletach - lustra do łazienek; Sprzęt sportowy.

Wcześniej promowano SBO na różne sposoby wśród społeczności szkolnej: informacja za pomocą e-dziennika, informacja bezpośrednia w klasach; informacja na tablicy samorządu uczniowskiego, dyżury na korytarzu, tablica do generowania pomysłów, informacja na stronie internetowej i w social mediach.

Konkurs Rozwój samorządności uczniowskiej w Lublinie - Szkolne Budżety Obywatelskie – druga edycja realizowany jest w ramach inicjatywy bilateralnej "Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności", finansowanej ze środków Funduszy EOG i Funduszy Norweskich.