W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Lepiej, milej, wygodniej, ciekawiej w SP51

Projekt Norweski: Iceland Liechttenstein grants, Norway grants
Lepiej, milej, wygodniej, ciekawiej w SP51
02.11.202212:34

Giełda pomysłów, prezentacja zebranych pomysłów na patio szkolnym, akcja informacyjna o SBO - to wszystko wydarzyło się już w Szkole Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie. Obecnie trwa okres składania projektów.

Do 8 listopada istnieje możliwość złożenia projektu. Projekty można zgłaszać w dwóch kategoriach: M- projekt mały do 500 zł i D – duży do 1500 zł. Zgodnie z regulaminem mogą być one przygotowane przez wszystkich członków społeczności szkolnej tzn. dyrekcję, nauczycieli, uczniów, rodziców oraz pozostałych pracowników szkoły. Grupy projektowe mają liczyć nie mniej niż 4 osoby i mogą być jednorodne lub mieszane. Konieczne jest uzyskanie 30 podpisów osób popierających projekt.

W terminie od 21 do 23 listopada odbędzie się głosowanie.  Każdy będzie mógł zagłosować na 1 projekt mały i 1 projekt duży. W razie pytań można zgłaszać się do biblioteki szkolnej.

Więcej informacji w regulaminie w 2 wersjach językowych: polskiej i ukraińskiej.
Konkurs Rozwój samorządności uczniowskiej w Lublinie - Szkolne Budżety Obywatelskie – druga edycja realizowany jest w ramach inicjatywy bilateralnej "Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności", finansowanej ze środków Funduszy EOG i Funduszy Norweskich.