W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Pasja i nauka w Szkole Podstawowej nr 38 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie

Projekt Norweski: Iceland Liechttenstein grants, Norway grants
Pasja i nauka w Szkole Podstawowej nr 38 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie
27.01.202310:40

Pasja i nauka to projekt, który został wybrany w drodze deliberacji społeczności szkolnej w Szkole Podstawowej nr 38 im. Henryka Sienkiewicza. Projekt zakładał zakup wyposażenia audio do szkolnej przestrzeni młodzieżowej.

Harmonogram SBO w SP38:

  1. 09.2022 - powołanie Szkolnego Zespołu Roboczego i ogłoszenie regulaminu
  2. 16-25.11.2022 - przyjmowanie wniosków
  3. 25.11-1.12.2022 - promocja projektów
  4. 1.12.2022 - wybór projektów
  5. 2.12.2022 - ogłoszenie wyników

Głównym sposobem zaangażowania całej społeczności szkolnej do realizacji SBO była współpraca z dyrekcją, Radą Rodziców, Rada Pedagogiczną oraz członkami i członkiniami samorządu uczniowskiego. Informacje o SBO przekazywano poprzez stronę internetową, e-dziennik, tablicę ogłoszeniową samorządu uczniowskiego oraz podczas bezpośrednich spotkań.

Konkurs Rozwój samorządności uczniowskiej w Lublinie - Szkolne Budżety Obywatelskie – druga edycja realizowany jest w ramach inicjatywy bilateralnej "Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności", finansowanej ze środków Funduszy EOG i Funduszy Norweskich.