W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rusza konkurs „Rozwój samorządności uczniowskiej w Lublinie - Szkolne Budżety Obywatelskie”

Projekt Norweski: Iceland Liechttenstein grants, Norway grants
Rusza konkurs „Rozwój samorządności uczniowskiej w Lublinie - Szkolne Budżety Obywatelskie”
15.04.202111:30

16 kwietnia 2021 rusza konkurs „Rozwój samorządności uczniowskiej w Lublinie - Szkolne Budżety Obywatelskie” skierowany do miejskich placówek oświatowych takich jak: szkoły podstawowe, ponadpodstawowe, placówki oświatowo-wychowawcze, placówki zapewniające opiekę i wychowanie uczniom w okresie pobierania nauki poza miejscem stałego zamieszkania, młodzieżowe ośrodki wychowawcze i socjoterapii oraz specjalne ośrodki szkolno-wychowawcze.

Regulamin konkursu „Rozwój samorządności uczniowskiej w Lublinie - Szkolne Budżety Obywatelskie” wraz z załącznikami znajduje się w zakładce dokumenty.

Osoby zainteresowane konkursem, zapraszamy także na spotkanie informacyjne, które odbędzie się online w piątek, 16.04.2021 roku. w godz. 12:00 – 13:00.
Uczestnictwo w spotkaniu wymaga indywidualnego zapisania się poprzez formularz zgłoszeniowy do godziny 9:00 w dniu 16.04.2021. Ilość miejsc na spotkaniu jest ograniczona do 100 osób.