W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Projekt Norweski: Iceland Liechttenstein grants, Norway grants
SBO dzieje się w III LO
18.10.202212:57

Trwa etap zgłaszania projektów w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego w III Liceum Ogólnokształcącym im. Unii Lubelskiej. Każdy uczeń i uczennica oraz pracownice i pracownicy szkoły mają tydzień na złożenie projektów.

Od 17 do 21 października można składać następujące typy projektów:

  • zakupy (np. wyposażenie klas),
  • wydarzenia (np. impreza, dodatkowe zajęcia).

Zrealizowane będą dwa zwycięskie projekty: duży projekt - budżet 3000 zł, mały projekt - budżet 1000 zł.

Projekty należy składać: w wersji papierowej w bibliotece szkolnej lub przez e-mail na adresy koordynatorów SBO. Szczegóły i zasady przebiegu SBO w III Liceum Ogólnokształcącym im. Unii Lubelskiej zawarte są w regulaminie.

Konkurs Rozwój samorządności uczniowskiej w Lublinie - Szkolne Budżety Obywatelskie – druga edycja realizowany jest w ramach inicjatywy bilateralnej "Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności", finansowanej ze środków Funduszy EOG i Funduszy Norweskich.