W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkania Zespołu Szkolnych Budżetów Obywatelskich

Projekt Norweski: Iceland Liechttenstein grants, Norway grants
Spotkania Zespołu Szkolnych Budżetów Obywatelskich
06.10.202115:05

Za nami już 3 z 4 spotkań szkoleniowych dla 10 placówek oświatowych, które jako pierwsze w Lublinie organizują u siebie Szkolne Budżetu Obywatelskie. Do tej pory omówione zostały metody pracy i narzędzi przy:
1.    powoływaniu szkolnego zespołu roboczego, koordynatora/ki oraz opracowania przez ten zespół regulaminu szkolnego budżetu
2.    przygotowywaniu kampanii informacyjnej o Szkolnym Budżecie Obywatelskim na terenie placówki oraz przygotowania i przeprowadzenia działań z zakresu „Generowanie pomysłów" przez społeczności szkolne
3.    przygotowywaniu młodych ludzi do pisania i promowania własnych projektów oraz do weryfikacji projektów
Zaprezentowane zostały także bieżące etapy przygotowań poszczególnych SBO, kolejne, planowane działania oraz możliwości wykorzystania współtworzenia materiałów promocyjnych SBO. Spotkania szkoleniowe realizujemy przy współpracy z Fundacją Pole Dialogu. Dziękujemy za rozmowy, wymianę doświadczeń i pomysłów.