W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Szkoła marzeń, a więc SBO w SP31

Projekt Norweski: Iceland Liechttenstein grants, Norway grants
Szkoła marzeń, a więc SBO w SP31
21.11.202209:34

Startuje promocja projektów w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego w Szkole Podstawowej nr 31 im. Lotników Polskich w Lublinie. Głosowanie już 25 listopada!

W ubiegłym tygodniu przyjmowano wnioski na specjalnym formularzu. Oprócz lokalizacji projektu, jego opisu, uzasadnienia, kategorii i kosztów, należało wskazać poziom: ogólnoszkolny; dla klas 1-3 lub dla klas 4-8. Jedna osoba lub grupa mogła zgłosić jeden projekt.

Projekty zwycięskie zostaną wybrane w drodze głosowania w systemie z urną stojącą (w przypadku równej ilości głosów głosowanie zostanie ponowione).
Dziękujemy za wszystkie złożone projekty i życzymy wyboru tych najbardziej odpowiadających potrzebom całej społeczności szkolnej.

Konkurs Rozwój samorządności uczniowskiej w Lublinie - Szkolne Budżety Obywatelskie – druga edycja realizowany jest w ramach inicjatywy bilateralnej "Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności", finansowanej ze środków Funduszy EOG i Funduszy Norweskich.