W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Szkoła Podstawowa nr 46 im. Króla Jana III Sobieskiego a SBO

Projekt Norweski: Iceland Liechttenstein grants, Norway grants
Szkoła Podstawowa nr 46 im. Króla Jana III Sobieskiego a SBO
26.01.202311:00

Radiowęzeł - to zwycięski projekt w Szkole Podstawowej nr 46 im. Króla Jana III Sobieskiego w Lublinie. Wśród zgłoszonych projektów wymienić można cymbergaj, szafki na korytarzach, kącik relaksu, kącik zabaw, korytarze pełne zabawy.

W listopadzie przygotowano i zaprezentowano pomysły na projekty na forum szkoły. Cała społeczność była zaangażowana w przygotowanie projektów: indywidualnych, grupowych, klasowych i ich promocję.
Dzięki SBO nastąpiła integracja społeczności szkolnej oraz mobilizacja uczniów do działań na rzecz społeczności szkolnej.

Konkurs Rozwój samorządności uczniowskiej w Lublinie - Szkolne Budżety Obywatelskie – druga edycja realizowany jest w ramach inicjatywy bilateralnej "Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności", finansowanej ze środków Funduszy EOG i Funduszy Norweskich.