W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

SZKOLNY BUDŻET OBYWATELSKI - podsumowanie pilotażu i nowy start

Projekt Norweski: Iceland Liechttenstein grants, Norway grants
SZKOLNY BUDŻET OBYWATELSKI - podsumowanie pilotażu i nowy start
22.03.202209:53

Czas na przekazanie efektów pilotażowej edycji Szkolnego Budżetu Obywatelskiego (SBO) w Lublinie. Zapraszamy przedstawicielki i przedstawicieli lubelskich instytucji oświaty: szkół/placówek/ośrodków na spotkanie 30 marca, 10:00-12:00 w Akademickim Centrum Kultury i Mediów "Chatka Żaka".

Podzielimy się doświadczeniami, refleksjami i inspiracjami. Zaprezentujemy rezultaty pilotażu SBO. Przekażemy wnioski z ewaluacji. Ogłosimy nabór do nowego konkursu. Spotkamy się w gronie instytucji oświaty, które po raz pierwszy w Lublinie zrealizowały Szkolne Budżety Obywatelskie oraz tych, które również są gotowe uruchomić u siebie taki proces.
Liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona. Prosimy o zapisy po 1 osobie jako reprezentanta szkoły/placówki/ośrodka poprzez formularz rejestracyjny.

Przewidziane jest tłumaczenie na PJM, a miejsce w którym odbędzie się wydarzenie jest dostosowane do przyjęcia osób z niepełnosprawnościami. Jednocześnie zapraszamy na transmisję online, która będzie na profilu fb: LublinisYOUth.
Spotkanie jest realizowane w ramach Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023, w tym Inicjatywy „Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności” finansowanej ze środków Funduszu Współpracy Dwustronnej Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021.

Pliki do pobrania