W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Projekt Norweski: Iceland Liechttenstein grants, Norway grants
Szkolny budżet w SP57
04.11.202208:40

Przygotowania do promocji projektów trwają w Szkole Podstawowej nr 57 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie. Głosowanie już 18 listopada!

Do 10 listopada trwa weryfikacja zgłoszonych projektów. Następnie rozpocznie się okres promocji  inicjatyw. Projekty, które przejdą do etapu wyboru, będzie można promować wśród społeczności szkolnej, np. za pomocą plakatów na gazetce SU i ulotek oraz przez radiowęzeł lub na apelu SU po wcześniejszym uzgodnieniu z dyrekcją i opiekunami SU.

W ramach SBO przewidziano pulę 4000 zł - na 2 zwycięskie projekty po 2000 zł. Głosowanie odbywać się będzie za pomocą karty papierowej w systemie z urną stojącą. Każdy będzie mógł oddać głos na dwa projekty.
Konkurs Rozwój samorządności uczniowskiej w Lublinie - Szkolne Budżety Obywatelskie – druga edycja realizowany jest w ramach inicjatywy bilateralnej "Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności", finansowanej ze środków Funduszy EOG i Funduszy Norweskich.