W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Super Opiekun i Super Żłobek 2018 - rozstrzygnięcie konkursu 12 lutego

Super Opiekun i Super Żłobek 2018 - rozstrzygnięcie konkursu 12 lutego
08.02.201906:54

Uroczystość rozstrzygnięcia VI edycji konkursów „SUPER OPIEKUN 2018 - MAŁE DZIECKO  NASZA INSPIRACJA”  oraz „SUPER ŻŁOBEK 2018 - ŻŁOBEK PRZYJAZNY DZIECKU I RODZINIE” odbędzie się w najbliższy wtorek (12 lutego) o godzinie 14:30 w Sali Trybunalskiej Trybunału Koronnego w Lublinie, przy ul. Rynek 1.

Podczas uroczystej gali nastąpi ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród laureatom i uczestnikom. Coroczne konkursy są ważnym elementem działalności Miejskiego Zespołu Żłobków w Lublinie, ponieważ pomagają zweryfikować efektywność naszej pracy i umożliwiają określenie obszarów, które należy doskonalić, by opieka nad najmłodszymi mieszkańcami naszego miasta była jeszcze lepsza i w pełni dostosowana do potrzeb małego dziecka. Jednym z istotnych celów organizacji konkursów jest również promowanie  i wyróżnianie pożądanych postaw  etycznych i zawodowych opiekunów, empatyczna relacja z dzieckiem, kreatywność, aktywność i zaangażowanie w codzienną pracę, wdrażanie nowych pomysłów i budowanie pozytywnego wizerunku placówek w środowisku lokalnym. Przyjęta formuła konkursów opiera się na otwartości wobec rodziców i ich inicjatyw oraz pomaga w budowaniu wzajemnych, dobrych relacji.

Organizację konkursów i ich przebieg koordynuje dyrekcja Miejskiego Zespołu Żłobków w Lublinie przy współpracy z dyrektorami żłobków oraz psychologami zatrudnionymi w MZŻ.