W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
7. Półmaraton Lubelski
19.10.2023

7. Półmaraton Lubelski to bieg na dystansie 21,0975 km, który odbędzie się 22 października 2023 r. ze startem i metą zlokalizowaną na terenie Stadionu Lekkoatletycznego w Lublinie przy ul. Piłsudskiego 22. Start biegu został zaplanowany na godz.: 9:00. W biegu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie oraz za zgoda rodzica osoby niepełnoletnie, które najpóźniej w dniu rozgrywania zawodów, tj.: 22.10.2023 r. będą miały ukończone 16 lat.

Trasa biegu odbędzie się na dystansie 21,0975 km. Trasa biegu będzie poprowadził drogami asfaltowymi i ścieżkami rowerowymi. Na trasie zostaną rozlokowane punkty odżywcze oraz kontrolny punkt pomiaru czasu. Trasa posiada atest PZLA.

Biuro zawodów zostanie zlokalizowane na Stadionie Lekkoatletycznym w przeszklonym pomieszczeniu na trybunach tzw. akwarium i będzie działać w następujących dniach i godzinach:

  • 21 października (sobota) w godzinach 10:00 - 16:00
  • 22 października ( niedziela) w godzinach 7:00 - 8:40.

Każda osoba, biorąca udział w biegu musi zostać zweryfikowana w biurze zawodów i odebrać swój pakiet startowy. Aby odebrać pakiet startowy należy okazać dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość. Istnieje możliwość odbioru pakietu startowego przez inną osobę – w tym celu wymagane jest upoważnienie. W imieniu osób niepełnoletnich pakiet startowy odbiera rodzic lub opiekun prawny. Wzór upoważnienie do odbioru pakietu oraz zgody rodzica jest dostępny do pobrania na stronie wydarzenia.