W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

CITY TRAIL: czas na ostateczne rozstrzygnięcia

CITY TRAIL: czas na ostateczne rozstrzygnięcia
06.03.2020

Czy Artur Kern po raz szósty zwycięży w klasyfikacji generalnej cyklu CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden w Lublinie? Odpowiedź już 7 marca podczas ostatniego biegu edycji! Podsumowanie edycji z rozdaniem pamiątkowych medali i nagród jest zaplanowane na 17 marca.

Sytuacja w klasyfikacji generalnej mężczyzn jest niezwykle ciekawa. Liderem tabeli jest Artur Kern, ale jeśli sobotnie zawody wygra zajmujący drugie miejsce Dariusz Samarczenko i dodatkowo pobiegnie szybciej niż 16:36 (najlepszy wynik Artura w trwającym sezonie) – to Darek będzie cieszył się ze zwycięstwa. Zupełnie inaczej wygląda rywalizacja kobiet – już dzisiaj wiemy, że wygraną ma w kieszeni Natalia Zych. Kończąca się wkrótce edycja jest wyjątkowo sprzyjająca biegaczom. Owszem nie zabrakło deszczu, błota i wiatru, ale żaden z biegów nie odbył się w śniegu, czy na śliskiej nawierzchni, co zawsze jest dodatkowym utrudnieniem.

harmonogram:

  • godz. 8:30 - otwarcie biura zawodów (okolice Kempingu Dąbrowa, nad Zalewem Zemborzyckim w Lesie Dąbrowa)
  • godz. 9:20-10:30 – biegi CITY TRAIL Junior
  • godz. 10:30 – zamknięcie biura zawodów
  • godz. 11:00 - start biegu głównego na 5 km