W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Druga Dycha do Maratonu

23.11.2018

Druga Dycha do Maratonu to bieg na dystansie 10 km, który odbędzie się 25 listopada 2018 r. w Lublinie. W biegu może wziąć udział osoba, która najpóźniej w dniu rozgrywania zawodów będzie miała ukończone 16 lat.

ZAPISY:
Zapisy na bieg będą prowadzone poprzez serwis Pokochaj Bieganie w Lublinie: https://frslublin.pl/pl/app/races/sign_up_form/41. W celu zapisania się na bieg należy założyć indywidualne konto, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Uwaga! Osoby, które z góry zapisały się na wszystkie biegi Grand Prix Lublina 2018/19 mają zagwarantowany pakiet startowy na bieg Druga Dycha do Maratonu. Do dnia 15 listopada 2018 r. mogą edytować formularz zgłoszeniowy na ten bieg i uzupełnić dane zapisu takie jak klub czy spersonalizować swój numer startowy. Po zalogowaniu się do serwisu należy wejść w zakładkę "MOJE BIEGI" wybrać Drugą Dychę do Maratonu i kliknąć na przycisk "EDYTUJ DANE ZGŁOSZENIA". W dniu biegu, 25.11.2018 r., zapisy na Drugą Dychę do Maratonu nie będą prowadzone.

OPŁATA STARTOWA
Opłata startowa za udział w biegu Druga Dycha do Maratonu w zależności od terminu wpłaty wynosi:

od 1 listopada 2018 r. (czwartek) do 21 listopada 2018 r. (środa) do godziny 12:00 lub do wyczerpania limitu miejsc - 50 złotych;
w dniach 23-24 listopada 2018 r. (piątek-sobota) – 60 złotych (w tym terminie opłaty będą przyjmowane jedynie gotówką w Biurze Zawodów, pod warunkiem, że limit zgłoszeń nie zostanie wyczerpany w okresie zapisów internetowych).

Opłata startowa zawiera podatek VAT. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Maratonu Lubelskiego.