W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Druga edycja Turnieju Bogdanka Volley Cup im. Tomasza Wójtowicza

Druga edycja Turnieju Bogdanka Volley Cup im. Tomasza Wójtowicza
04.08.2023

Jastrzębski Węgiel, Asseco Resovia Rzeszów, LUK Lublin i włoski zespół Saturnia Aci Castello wezmą udział turnieju Bogdanka Volley Cup im. Tomasza Wójtowicza, który w październiku odbędzie się w Lublinie. To druga edycja turnieju, która odbywa się w rodzinnym mieście zmarłego w ubiegłym roku wielkiego polskiego siatkarza. Sprzedaż biletów na turniej rozpocznie się wkrótce za pośrednictwem strony eventim.pl.

Turniej Bogdanka Volley Cup im. Tomasza Wójtowicza odbędzie się 14 i 15 października w hali Globus im. Tomasza Wójtowicza w Lublinie. Przed rokiem pierwszą edycję imprezy wygrała drużyna LUK Lublin.

Turniej Volley Cup im. Tomasza Wójtowicza to międzynarodowy, klubowy turniej siatkarski rozgrywany bezpośrednio przez inauguracją sezonu zasadniczego PlusLigi. Głównym celem przyświecającym organizatorom jest uhonorowanie pamięci i sportowego dorobku najbitniejszego siatkarza wszechczasów – złotego medalisty olimpijskiego, mistrza świata, pięciokrotnego wicemistrza Europy, zdobywcy klubowego Pucharu Europy, honorowego obywatela Lublina i honorowego ambasadora województwa lubelskiego.