W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Dzień Kobiet z Motorem Lublin!

Dzień Kobiet z Motorem Lublin!
29.02.2024

8 marca będziemy obchodzić Dzień Kobiet, a dzień później Motor zmierzy się na Arenie Lublin z Polonią Warszawa w ramach 23. kolejki Fortuna 1. Ligi. Klub postanowił połączyć te dwie sprawy i proponuje Paniom coś wyjątkowego: rabat 50% na bilet na mecz żółto-biało-niebieskich z zespołem ze stolicy. O połowę tańszy bilet można kupić w oficjalnych sklepach Motoru: przy Arenie i w Galerii Olimp, a także online na stronie.

Weryfikacja następuje w systemie po numerze PESEL. Promocja obowiązuje na cały stadion i wszystkie sektory, łącznie z sektorem Premium oraz sektorem VIP. 

Ważne: rabat obowiązuje tylko do Dnia Kobiet, czyli do 8 marca, do godz. 23:59. W dniu meczu, 9 marca bilety będzie można kupić już tylko w standardowych cenach.  Spotkanie  z Polonią Warszawa odbędzie się w sobotę, 9 marca, o godz. 15:00. 

Drogie Panie, do zobaczenia na stadionie!