Fala z medalem XXXIV Międzynarodowych Długodystansowych Mistrzostw Polski

23.05.2018

W dniach 18-20 maja w Sztumie na jeziorze Zajezierskim rozgrywane były XXXIV Międzynarodowe Długodystansowe Mistrzostwa Polski. W zawodach uczestniczyło 700 zawodniczek i zawodników z 63 klubów. Regaty rozgrywane były w kategoriach dzieci, młodzików, juniorów młodszych, juniorów, seniorów oraz kategorii masters w różnych przedziałach wiekowych.

• Michał Zieliński - dzieci

Brązowy medal dla barw klubu wywalczył Wiktor Wieruszewski w kategorii seniorów w wyścigu K-1 10 000m, Agata Zielińska zajęła 4 miejsce w K-1 juniorek na dystansie 10 000m Dorota Moskowicz była 13 w K-1 10 000m juniorek, Kacper Knieć startujący w K-1 10 000m juniorów młodszych był 21. Startujący w kategorii młodzików Wiktor Balczus zajął również 21 lokatę na dystansie K-1 5000m. W kategorii dzieci na dystansie K-1 2000m Dawid Gieroba był 6 a Michał Zieliński 8.