W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs! Nagraj filmik – Wygraj gadżety Tour de Pologne!

Konkurs! Nagraj filmik – Wygraj gadżety Tour de Pologne!
13.07.2022

W związku ze zbliżającą się 79. edycją Tour de Pologne (30.07-05.08.2022), największego wydarzenia sportowego w Polsce, najważniejszego wyścigu kolarskiego w Europie Środkowowschodniej i piątego pod względem oglądalności wyścigu na świecie, organizator wydarzenia, zespół Lang Team, zaprasza do udziału w konkursie. Celem zabawy jest zachęcenie jak największej rzeszy Polaków do jazdy na rowerze, szczególnie szosowym, a tym samym promocję zdrowego trybu życia w towarzystwie emocji, jakie daje popularna „kolarka”. Organizator chce również zachęcić Polaków do kibicowania kolarzom na trasie Tour de Pologne, a tym samym doświadczania piękna zarówno kolarstwa, jak i wspaniałych zakątków naszego kraju.

Osoby, które zechcą wziąć udział w zabawie, mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody związane z Tour de Pologne. Jedynym zadaniem, jakie trzeba wykonać, jest nagranie krótkiego (max. 60 sek.) filmiku i wypowiedzenie się w nim na jeden z poniższej wskazanych tematów:

  • czym jest dla ciebie kolarstwo?
  • co ci daje jazda na rowerze szosowym?
  • dlaczego lubisz oglądać/uprawiać kolarstwo?
  • czy masz jakieś przeżycia/wspomnienia związane z Tour de Pologne lub ORLEN Tour de Pologne Amatorów?

Materiały nie wymagają profesjonalnej oprawy. Mogą być nagrane w szybki i prosty sposób po prostu telefonem. Liczy się zabawa i spontaniczność, czyli dwie cechy, które często towarzyszą wypadom na rower.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy, że autor opublikuje filmik na jednej z używanych przez niego platform mediów społecznościowych (Facebook / Instagram / YouTube / Twitter), koniecznie z trzema hasztagami #mojekolarstwo #tourdepologne #tdp i jednocześnie prześle do organizatora link do video na adres: .

Najciekawsze filmiki zostaną opublikowane na mediach społecznościowych Tour de Pologne, a ich autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody. Są to:

  • darmowe pakiety startowe na wybraną imprezę organizowaną przez Lang Team (ORLEN Tour de Pologne Amatorów w Arłamowie, 31.07.2022 / lub jedną z dwóch ORLEN Lang Team Race,
  • stroje kolarskie TdP,
  • plecaki TdP,
  • książki „Zawodowiec” –  biografia Czesława Langa z autografem autora

Zabawa trwa od 04.07.2022 r. i kończy się 29.07.2022 r., czyli dzień przed startem Tour de Pologne 2022. Zwycięzcy będą ogłaszani w każdy piątek. Szczegóły kampanii można znaleźć w regulaminie konkursu.

Serdecznie zapraszamy do zabawy!