W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Lato w mieście 2023 - nabór ofert

Lato w mieście 2023 - nabór ofert
28.04.2023

Wydział Sportu Urzędu Miasta Lublin zaprasza zainteresowane podmioty do współpracy w ramach akcji „Lato w mieście 2023” skierowanej do uczniów lubelskich szkół pozostających w czasie wakacji letnich w Lublinie. W ramach akcji dzieci i młodzież uczestniczą w bezpłatnych lub częściowo odpłatnych zajęciach rekreacyjno – sportowych. Dzięki temu młodzi mieszkańcy Lublina odpoczywają i aktywnie spędzają wolny czas.

Zapraszamy do włączenia się do akcji poprzez propozycję organizacji atrakcyjnych form zajęć wyłącznie o charakterze rekreacyjno-sportowym.

Na propozycje na formularzu oferty (druk w załączeniu), czekamy do 10 maja 2023 roku. Oferty należy składać bezpośrednio do Wydziału Sportu Urzędu Miasta Lublin przy ul. Filaretów 44 lub za pośrednictwem Biura Obsługi Mieszkańców.

Złożenie oferty nie jest równoznaczne w przyznaniem dofinansowania.

Pliki do pobrania