W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

LublinYouthCup2022 - przedłużony termin na zgłoszenia drużyn!

LublinYouthCup2022 - przedłużony termin na zgłoszenia drużyn!
27.07.2022

Wakacyjny turniej w piłce nożnej LublinYouthCup2022 organizowany będzie w ramach Europejskiej Stolicy Młodzieży. Rozgrywki odbędą się w dwóch kategoriach wiekowych: U18 i U30, a każdy z turniejów będzie się składał z trzech etapów. Do udziału w turnieju zostaną zaproszone wszystkie chętne amatorskie drużyny.

Uwaga: przedłużamy termin zapisów do 30 lipca!

Rozegranych zostanie około 120 meczów z udziałem 24 drużyn z każdej kategorii wiekowej.  W Turnieju wystąpi łącznie 48 drużyn, czyli około 500 zawodników Eliminacje odbywać się będą na boiskach Orlik w Lublinie, a Turniej Finałowy na boisku Węglin Arena przy ul. Judyma w Lublinie z atrakcyjnymi wydarzeniami towarzyszącymi. Dla uczestników turnieju przewiduje się puchary, medale, dyplomy, a także dla najlepszych drużyn nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego. Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do 30 lipca br.!

Informacje i zapisy drużyn:

  • telefonicznie: 505 167 889,
  • e-mail:

Pliki do pobrania

WYDARZENIA POLECANE