W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Nabór wniosków o przyznanie Nagrody Miasta Lublin w dziedzinie sportu do 30 kwietnia

Nabór wniosków o przyznanie Nagrody Miasta Lublin w dziedzinie sportu do 30 kwietnia
17.04.2023

Małgorzata Hołub-Kowalik oraz Zbigniew Świderski to laureaci Nagród Miasta Lublin w dziedzinie sportu za 2021 rok. Przypominamy, że w dniu 30 kwietnia br. upływa termin składania wniosków o przyznanie Nagrody Miasta Lublin dla zawodników osiągających najwyższe wyniki sportowe oraz Nagrody Miasta Lublin dla trenerów i innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej oraz zasłużonych w osiąganiu przez zawodników wysokich wyników sportowych w 2022 roku.

Wnioski mogą składać: radni Rady Miasta, organy administracji państwowej i samorządu terytorialnego, stowarzyszenia kultury fizycznej, instytucje kultury fizycznej, redakcje gazet, czasopism, radiowe i telewizyjne, inne jednostki organizacyjne statutowo związane wykonywaniem zadań z dziedziny sportu.

Wnioski o przyznanie Nagród należy składać wyłącznie na druku wniosku stanowiącym załącznik nr 4 do uchwały Rady Miasta Nr 38/V/2011 z dnia 27 stycznia 2011 r. w sprawie ustanowienia Nagród Miasta Lublin w dziedzinie sportu z późn. zm. w siedzibie Wydziału Sportu Urzędu Miasta Lublin w terminie do dnia 30 kwietnia każdego roku kalendarzowego.

Kompletnie wypełnione, podpisane zgodnie z reprezentacją wnioski można składać w jeden z poniższych sposobów:

  • w Biurach Obsługi Mieszkańców zlokalizowanych w Lublinie przy ul.: Wieniawskiej 14, Filaretów 44, Franciszka Kleeberga 12A, Szaserów 13-15, Wolskiej 11,
  • w Wydziale Sportu Urzędu Miasta Lublin przy ul. Filaretów 44,
  • za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej (ESP) Urzędu Miasta Lublin dostępnej na Elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP). Osoby reprezentujące podmiot muszą posiadać konto na platformie ePUAP, profil zaufany albo certyfikat kwalifikowany,
  • przesłać za pośrednictwem operatora pocztowego.

Szczegółowe informacje i wnioski dostępne są na stronie.