W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Polska vs. Czechy - mecz eliminacji do EHF EURO 2014 w Piłce Ręcznej Kobiet

Polska vs. Czechy - mecz eliminacji do EHF EURO 2014 w Piłce Ręcznej Kobiet
15.10.2013

Trwa sprzedaż biletów na mecz eliminacji do Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Kobiet - EHF EURO 2014. Uwaga: Jeszcze do dziś (24 października) zorganizowane grupy mogą skorzystać ze specjalnej oferty skierowanej do szkół. Spotkanie Polska – Czechy odbędzie się 27 października w lubelskiej hali Globus. Początek o godz. 17.30.

W 2. kolejce kwalifikacji EHF Euro 2014 piłkarek ręcznych Polska zmierzy się z Czechami. Zapraszamy kibiców do Lublina, aby 27 października dopingiem wsparli Biało-Czerwone. Polki w grupie 3 za rywalki mają jeszcze Czarnogórę i Portugalię.

Finały mistrzostw Europy odbędą się w Chorwacji i na Węgrzech. 26 zespołów, które przystąpiły do eliminacji, podzielono na siedem grup. Awans uzyskają po dwie najlepsze drużyny z każdej puli. Wynik meczu w Lublinie będzie miał bardzo duże znaczenie. Według fachowców właśnie jeden z tych zespołów - Polska lub Czechy - zagra w finałach. Pierwsze miejsce w grupie 3 zarezerwowane jest bowiem dla broniącej tytułu Czarnogóry.

Warto dodać, że reprezentacje Polski i Czech zobaczymy w grudniowych Mistrzostwach Świata Serbia 2013.

Bilety można nabyć za pośrednictwem strony ticketpro.pl. Ceny biletów: 10 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny).WYDARZENIA POLECANE