W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rozpoczynamy nabór ofert na Lato w mieście 2022!

Rozpoczynamy nabór ofert na Lato w mieście 2022!
27.04.2022

Wydział Sportu Urzędu Miasta Lublin zaprasza zainteresowane podmioty do współpracy w ramach akcji „Lato w mieście 2022”. Jest to przedsięwzięcie skierowane do uczniów lubelskich szkół pozostających w czasie wakacji letnich w Lublinie. W ramach akcji planuje się organizację bezpłatnych lub częściowo odpłatnych zajęć rekreacyjno - sportowych. Poprzez tego typu działania chcemy umożliwić dzieciom i młodzieży aktywne spędzanie wolnego czasu. Jest to zatem okazja do zorganizowania ciekawych działań dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

Zapraszamy do włączenia się do akcji poprzez propozycję organizacji atrakcyjnych form zajęć wyłącznie o charakterze rekreacyjno-sportowym. Propozycje na formularzu oferty (druk poniżej) można składać do 10 maja 2022 roku do godziny 15.30 w następujący sposób:

  • za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej (ESP) Urzędu Miasta Lublin dostępnej na Elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP),
  • za pośrednictwem operatora pocztowego,
  • w Biurach Obsługi Mieszkańców zlokalizowanych w Lublinie.

Złożenie oferty nie jest równoznaczne w przyznaniem dofinansowania.

Pliki do pobrania