W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rozpoczynamy zajęcia sportowe z Budżetu Obywatelskiego!

Rozpoczynamy zajęcia sportowe z Budżetu Obywatelskiego!
08.02.2024

Wracamy z bezpłatnymi zajęciami sportowymi w ramach projektów: Aktywny Lublin i Aktywne Pokolenie.

Aktywny Lublin to zajęcia o różnym stopniu zaawansowania i możliwości ruchowych dostosowane do każdej grupy wiekowej. Do wyboru są następujące formy aktywności: szachy, joga, stretching, gimnastyka dla seniorów, trening biegowy, fight lady (boks/samoobrona dla kobiet), latino mama (taniec mam z dziećmi w chustach), fitness, zumba, trening funkcjonalny. Zapisy na stronie rozpoczynają się na 7 dni przed terminem zajęć o godz.8.00.

Aktywne Pokolenie to zajęcia sportowo-rekreacyjne dla uczniów i studentów mieszkających w Lublinie. W ramach projektu można wybrać zajęcia ogólnorozwojowe, trening bokserski albo lekkoatletyczny, popływać, pograć w szachy, unihokeja, siatkówkę plażową, piłkę nożną pod balonem, tenisa stołowego lub ziemnego, poćwiczyć na ergometrze wioślarskim i siłowni. Wystarczy zapisać się na stronie na 7 dni przed terminem zajęć o godz.8.00.
Wszystkie zajęcia są bezpłatne!

Aktualne informacje, między innymi o nowych zajęciach lub zmianach terminów treningów znajdują się na profilu fb projektów.