W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Spotkanie z gwiazdami sportu

28.01.2020

Kontynuujemy cykl spotkań z Gwiazdami Sportu.  Tym razem do Lublina zawitają Karol i Zdzisław Hoffmannowie! Spotkanie odbędzie się w czwartek (30 stycznia 2020 r.) o godz. 12.00 w Centrum Historii Sportu w Lublinie, ul. Stadionowa 1. Podczas wizyty w Centrum Mistrzowie będzie wracać myślami do najważniejszych momentów swoich karier, a także odpowiedzą na pytania zgromadzonych gości.

Zdzisław Hoffmann - Mistrz Świata w trójskoku (1983), wielokrotny Mistrz Polski, sześciokrotnie poprawiał rekord Polski. Jego rekord życiowy 17,53 m jest aktualnym rekordem Polski na otwartym stadionie.

Karol Hoffmann - polski lekkoatleta specjalizujący się w trójskoku, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, srebrny medalista Mistrzostw Europy, uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro (2016). Syn wybitnego trójskoczka - Zdzisława Hoffmana.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

 

WYDARZENIA POLECANE