Sukcesy zawodników ZTS Sokół Lublin

02.03.2018

Podczas rozegranych w Kraśniku w dniu 24 lutego Mistrzostw Województwa Lubelskiego Dzieci i Młodzików w zapasach styl wolny zawodnicy ZTS Sokół Lublin, podopieczni trenerów Krzysztofa i Rafała Boryca wywalczyli 2 miejsce w punktacji klubowej. Indywidualnie reprezentanci Sokoła - wszyscy to uczniowie klas o profilu zapaśniczym działających przy SP 20 w Lublinie - wywalczyli 8 srebrnych i 10 brązowych medali.

Kolejne sukcesy odnieśli zawodnicy ZTS Sokół Lublin podczas rozegranego w Dębicy 25 lutego Pucharu Polski Seniorów i Juniorów w sumo. Podopieczni trenera Krzysztofa Boryca wywalczyli 4 medale. Dwa złote medale w kategoriach +95kg oraz open w grupie seniorek wywalczyła Jagoda Mazurek. Na podium w grupie juniorów stawali: Paweł Puacz (3 miejsce kat. 80kg) oraz Wojciech Nóżka (3 miejsce kat. 100kg).