W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warto być wolontariuszem sportowym!

Warto być wolontariuszem sportowym!
27.09.2022

Wolontariat to aktywność, która łączy pasje: pracę z ludźmi i sport. Paulina Guba utytułowana zawodniczka AZS UMCS Lublin odwiedziła na początku tygodnia uczniów lubelskich szkół, by promować wśród młodych ludzi ideę wolontariatu sportowego. O swojej sportowej karierze i satysfakcji z bycia wolontariuszem lekkoatletka opowiadała podczas spotkań w Szkole Podstawowej nr 27, Szkole Podstawowej nr 28, Szkole Podstawowej nr 40, Szkole Podstawowej nr 7 i Akademickim Liceum Mistrzostwa Sportowego WSEI w Lublinie.

Działające od 2015 roku Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin skupia wspaniałych młodych ludzi, dla których pasją stało się wspieranie klubów sportowych w organizacji wydarzeń. Aktywie promują też ideę wolontariatu wśród młodzieży szkolnej, studentów i seniorów. Centrum cały czas prowadzi rekrutację i zachęca do współpracy.

WYDARZENIA POLECANE