W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wielki żużel w Lublinie już 12 października. Mecz Polska vs. Mistrzowie Świata!...

Wielki żużel w Lublinie już 12 października. Mecz Polska vs. Mistrzowie Świata!...
09.10.2013W najbliższą sobotę, 12 października, na torze przy Al. Zygmuntowskich zostanie rozegrany mecz towarzyski między reprezentacją Polski i mistrzami świata. Takich nazwisk i światowej czołówki zawodników czarnego sportu nie było w naszym mieście od 22 lat. Spotkanie, na które z niecierpliwością czekają miłośnicy żużla, poprzedzą wyścigi oldbojów. Pojawią się Hans Nielsen i Marek Kępa. Mecz pokaże na żywo TVP. Otwarcie bram stadionu jest zaplanowane na godzinę 14.00.


Barw reprezentacji Polski bronić będą między innymi Jarosław Hampel, Maciej Janowski, Krzysztof Kasprzak, Janusz Kołodziej, Patryk Dudek i jako przedstawiciel gospodarzy Daniel Jeleniewski. W ekipie Mistrzów Świata pojadą: Greg Hancock, Nicki Pedersen, Darcy Ward, Tai Woffinden, Emil Sajfutdinow, Michael Jepsen Jensen i Robert Miśkowiak.

Zobacz więcej na stronie lublin.eu

Zobacz na stronie polskamistrzowieswiata.lublin.pl

Zobacz na facebooku: