W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

XIII Memoriał Zdzisława Niedzieli

XIII Memoriał Zdzisława Niedzieli
22.08.2023

XIII Memoriał Zdzisława Niedzieli zbliża się coraz większymi krokami. Znamy już dokładny harmonogram gier podczas turnieju w hali Globus. W imprezie wystąpią Polski Cukier Start Lublin, warszawskie Dziki, stołeczna Legia, a także MKS Dąbrowa Górnicza. Harmonogram spotkań:

  • 01.09.2023 (piątek)
  • godz. 17:00 DZIKI WARSZAWA - MKS DĄBROWA GÓRNICZA
  • godz. 19:00 POLSKI CUKIER START LUBLIN - LEGIA WARSZAWA
  • 02.09.2023 (sobota)
  • godz. 16:00 LEGIA WARSZAWA - DZIKI WARSZAWA
  • godz. 18:00 POLSKI CUKIER START LUBLIN - MKS DĄBROWA GÓRNICZA

Bilety na turniej można kupić online. Na jeden dzień turnieju (dwa mecze) obowiązuje wejściówka w cenie 10 zł, bez podziału na normalne i ulgowe. Dla kibiców dostępne będą sektory od A do L. Karty wstępu będą także sprzedawane w kasie hali Globus pierwszego oraz drugiego września. Zarówno w piątek, jak i niedzielę, kasa zostanie otwarta na pół godziny przed pierwszym spotkaniem.

Memoriał Zdzisława Niedzieli organizowany jest cyklicznie od 2011 roku. Turniej ma na celu upamiętnienie legendarnego trenera naszej drużyny, który jako pierwszy w historii awansował ze Startem do najwyższej klasy rozgrywkowej, a w latach 1965, 1979 i 1980 poprowadził go do brązowych medali mistrzostw Polski. Na koncie miał także sukcesy z zespołami juniorskimi oraz kobiecym. Za swoje osiągnięcia został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi i Złotą Odznaką zasłużonego dla miasta Lublina.