W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zapraszamy na konferencję: Wolontariat Jutra!

Zapraszamy na konferencję: Wolontariat Jutra!
30.11.2023

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza to doskonała okazja do spotkania osób, które poświęcają swój czas i energię, by tworzyć Lublin i odpowiadać na potrzeby osób w nim mieszkających. Z tej okazji 5 grudnia zapraszamy na NieKonferencję Wolontariatu Lubelskiego - wydarzenie, które jest wynikiem wspólnego wysiłku kilku organizacji i społeczności prężnie działających na terenie Lublina: Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin, Fundacji Sempre a Frente, Stowarzyszenia Homo Haber, Warsztatów Kultury oraz Biura Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023. Wydarzenie odbędzie się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym i będzie prowadzone w języku polskim, z tłumaczeniem na język angielski oraz polski język migowy.

W programie:

  • panel dyskusyjny o wolontariacie przyszłości,
  • warsztaty w języku polskim i angielskim (do wyboru; ograniczona liczba miejsc),
  • wręczenie nagród wyróżnionym Wolontariuszom i Wolontariuszkom,
  • sieciowanie z innymi osobami zaangażowanych w wolontariat.

Wydarzenie skierowane do osób powyżej 16 roku życia:

  • aktywnie działających w ramach wolontariatu,
  • angażujących się w wolontariat szkolny lub na uczelni,
  • realizujących się w ramach działalności Kół Naukowych,
  • przedstawicieli Młodzieżowej i Studenckiej Rady Miasta Lublin.

Na wydarzeniu obowiązuje rejestracja, która rozpocznie się 1 grudnia br. Na warsztaty organizowane podczas całego wydarzenia można zapisywać się online za pośrednictwem strony. Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu będzie wyrażenie zgody na wykorzystywanie wizerunku. W przypadku osób poniżej 18 roku życia, wymagana jest zgoda rodzica*.

Jeśli jako grupa młodzieży szkolnej lub organizacja tworząca ofertę wolontariatu w Lublinie chcecie dołączyć do wydarzenia - zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: . Dołącz do inspirującej NieKonferencji!