W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Kobieca piłka na Arenie!

11.03.201909:18

Zapraszamy na mecz kobiecej reprezentacji Polski z Włochami. Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 8 marca o godzinie 15:00. Spotkanie odbędzie się w 5 kwietnia br. o godzinie 18:00 na Arenie Lublin. Bilety w cenie 5 zł i 10 zł sprzedawane będą za pośrednictwem strony internetowej www.bilety.lzpn.pl. W dniu meczu bilety będzie można zakupić w kasach stadionu od godziny 11:00.

Grupy zorganizowane (od pięciu osób) po przedłożeniu listy mają możliwość zakupu biletów na powyższych zasadach lub zamówienia biletów za pośrednictwem specjalnie przygotowanego formularza zgłoszeniowego, który należy wysyłać na adres . Formularze zgłoszeniowe grup zorganizowanych przyjmowane będą do 2 kwietnia br. do godziny 20:00.