W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Masz pomysł na Lato w mieście? Zgłoś się!

Masz pomysł na Lato w mieście? Zgłoś się!
06.05.202411:57

Wydział Sportu Urzędu Miasta Lublin zaprasza zainteresowane podmioty do składania ofert na organizację zajęć rekreacyjno-sportowych w ramach akcji „Lato w mieście 2024”. Jest to przedsięwzięcie skierowane do uczniów lubelskich szkół pozostających w czasie wakacji letnich w Lublinie.

W ramach akcji planuje się organizację bezpłatnych lub częściowo odpłatnych zajęć rekreacyjno – sportowych. Poprzez tego typu działania chcemy umożliwić dzieciom i młodzieży aktywne spędzanie wolnego czasu. Jest to zatem okazja do zorganizowania ciekawych działań dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

Rozpatrywane będą wyłącznie oferty zawierające propozycje zajęć o charakterze rekreacyjno-sportowym. Na Państwa propozycje na formularzu oferty (druk do pobrania poniżej) oczekujemy do 15 maja 2024 roku. Oferty należy składać do Wydziału Sportu Urzędu Miasta Lublin przy ul. Filaretów 44 lub za pośrednictwem Biura Obsługi Mieszkańców.

Złożenie oferty nie jest równoznaczne w przyznaniem dofinansowania.

Pliki do pobrania

WYDARZENIA POLECANE